https://www.funidelia.com.ua/uk/cart

Інформація про юридичну особу та Умови продажу

Інформація про юридичну особу

Funidelia.com.ua належить:

FUNIGLOBAL DEVELOPMENT S.L.
Calle Bari, 28. Nave H, Plataforma Logística Plaza, 50197, Zaragoza - Іспанія
E-mail: info@funidelia.com.ua

Генеральні директори:

Carlos Larraz Nasarre, Antonio Escartín Villellas

FUNIGLOBAL DEVELOPMENT S.L. є іспанським товариством з обмеженою відповідальністю, зареєстрованим у Реєстрі Юридичних Осіб Zaragoza в томі 4257, фоліо 24, аркуш Z-63129, 2-й запис з податковим ідентифікаційним номером ESB22370902

Умови продажу

Ці Загальні умови продажу регулюють вебсайт www.funidelia.com.ua , власником якого є FUNIGLOBAL DEVELOPMENT S.L.

Ці умови встановлюють права та обов'язки всіх користувачів Funidelia стосовно товарів та послуг, що доступні на нашому вебсайті “www.funidelia.com.ua”.

Ці умови є такими ж важливими для нас, якими вони є для Вас, так як вони були створені, щоб закріпити юридично обов'язкову домовленість між нами, захищаючи як права клієнтів, так і права компанії.

Ми рекомендуємо Вам прочитати чинні умови нашої Політики Конфіденційності.

Користуючись нашим вебсайтом “www.funidelia.com.ua” чи оформляючи замовлення, Ви є свідомо пов'язані цими Умовами та нашою Політикою Конфіденційності. Якщо Ви не погоджуєтесь з всіма Умовами та нашою Політикою Конфіденційності, Вам не варто робити замовлення.

Ці Умови можуть змінюватись і повинні бути прочитані кожного разу перед тим, як оформляти замовлення.

Роблячи замовлення на “www.funidelia.com.ua”, Ви повністю погоджуєтесь з цінами, описом товару на момент продажу та загальними умовами продажу, які будуть єдиними діючими умовами після виконання договору.

Ви погоджуєтесь використовувати вебсайт “www.funidelia.com.ua” виключно для розміщення законних замовлень або запитів. Ви також зобов’язані надавати нам Вашу правильну та правдиву електронну адресу, поштову адресу та/або інші контактні дані, визнаючи, що ми можемо використовувати цю інформацію для зв’язку з Вами у разі потреби (див. нашу Політику Конфіденційності). Якщо Ви не надасте нам всю необхідну інформацію, ми не зможемо опрацювати Ваше замовлення.

Розміщуючи замовлення на “www.funidelia.com.ua”, Ви підтверджуєте, що Ви маєте всі повноваження щодо використання кредитної картки у випадку, якщо Ви вирішите використовувати цей спосіб оплати. Тільки ті, хто має необхідну правоздатність підписувати договори щодо товарів і послуг, розміщених на цьому веб-сайті, можуть оформляти замовлення на “www.funidelia.com.ua” .

Для того, щоб оформити замовлення, дотримуйтесь процедури купівлі онлайн (або телефоном) аж до оплати.

Після неї Ви отримаєте електронний лист із підтвердженням отримання вашого замовлення. Майте на увазі, що це не означає, що Ваше замовлення було прийнято, це означає лише що Ви надіслали нам запит на придбання одного або декількох наших товарів. Всі замовлення мають бути нами підтверджені. Ми підтвердимо Ваше замовлення, надіславши Вам електронний лист із зазначенням, що товар(и) були відправлені (Підтвердження відправлення).

Договір купівлі-продажу між Funidelia та клієнтом вважається укладеним лише після відправлення цього підтвердження відправлення.

До Договору включаються лише товари, включені в Підтвердження відправлення.

Ми не будемо зобов’язані надсилати будь-який інший товар, який, можливо, був включений до замовлення, поки ми не надішлемо Вам Підтвердження відправлення цього товару.

Funidelia робить все можливе, щоб наші покупці були задоволені асортиментом товару. Проте, всі замовлення залежать від доступності товару. Якщо виникють будь-які труднощі з поставкою чи товар розпроданий, ми залишаємо за собою право запропонувати схожі товари такої ж якості, які є доступними. Якщо Ви не бажаєте замовляти жоден з таких товарів, ми відшкодуємо Вам вартість тих товарів, яких не було на складі.

Доставка товарів

Funidelia прагне доставляти свої товари в ідеальному стані на адресу доставки, визначену в формі замовлення.

Ви можете вимагати, щоб Ваше замовлення було доставлено за іншою адресою і до іншої особи, ніж та, що зазначена при оформленні замовлення, але лише якщо адреса доставки знаходиться в межах нашої зони доставки.

Відправлення не будуть надіслані на віддалені адреси чи в місця поза нашою зоною доставки. Funidelia також залишає за собою право відмовити у доставці товару в будь-які зони, які мають високий ризик неуспішності доставки.

З метою забезпечити нашу доставку, ми цінуємо, якщо ви надасте адресу, за якою можливо отримувати відправлення протягом робочих годин.

Funidelia надсилає відправлення через відомі компанії доставки, такі як myHermes чи DHL. Ми можемо залучати нові компанії, не повідомляючи клієнтів.

Funidelia надасть клієнтові всі доступні деталі відправлення. До них належать номер для відстеження замовлення та компанія з доставки, щоб Ви могли зв'язатись з ними напряму щодо місцезнаходження Вашого замовлення.

Доставка товару відбуватиметься за поштовою адресою, вказаною клієнтом. У випадку, якщо відсутній замовник для отримання відправлення, буде залишена примітка з інструкціями, як оформити нову доставку, однак ми не можемо цього гарантувати. У більшості випадків з Вами зв’яжуться по телефону. Funidelia залишає за собою право змінювати тип доставки та транспортну компанію, незалежно від описаних тут норм, до тих пір, поки така зміна не допускає пошкодження чи завдання будь-якої шкоди товару.

Витрати на доставку будуть вказані на завершальній стадії покупки та залежатимуть від обраного пріоритету (термінова чи звичайна доставка) та адреси адреси. Умови можуть змінюватися.

Відповідно до цих Умов,вважається, що продукція була доставлена, як тільки її отримання було підтверджено підписом за попередньо погодженою адресою доставки.

Строки доставки

Funidelia забезпечує різні строки доставки, які залежать від товару. Ви можете ознайомитись з розділом Доставка, щоб зрозуміти основні принципи. Проте, під час процедури купівлі Ви зможете перевірити статус кожного замовлення.

IЯкщо будь-який з запитуваних товарів наразі відсутній на наших складах, то строк доставки може бути продовжений. Вам буде повідомлено як тільки товар появиться на складі.

Деякі товари на www.funidelia.com.ua мають відмінні від звичайних строки доставки, проте це буде належно виділено на кожній сторінці з таким товаром.

Ці строки доставки є середньостатистичними та, як наслідок, лише приблизними. Можливо, що вони будуть змінюватись через певні логістичні чи непередбачувані обставини.

Якщо через певні причини ми не маємо можливості визначити приблизну дату доставки, ми повідомимо Вас та надамо Вам варіанти щодо продовження чи скасування замовлення. Якщо Ви виберете продовження, то буде встановлена нова дата доставки. Якщо ви виберете скасувати замовлення, то Вам відшкодується повна вартість товару. Майте на увазі, що ми не відправляємо товар в неділю.

Непоставка товару

Можуть виникнути непередбачувані обставини, такі як затримка на складі, які перешкоджають відправленню товару на момент підтвердження замовлення. В таких випадках Вас буде повідомлено щодо причин чому нормальна процедура замовлення була перервана. Вас повідомлять про нову дату доставки чи можливість отримати відшкодування у розмірі повної вартості товару у замовленні.

Ціни, перелічені на вебсайті “www.funidelia.com.ua” включають ПДВ, застосовне на день купівлі, але не включають вартість доставки та можливі адміністративні витрати, які будуть додані до кінцевої вартості.

Щоб отримати більше інформації про вартість доставки, відвідайте розділ Доставка.

Щоб отримати більше інформації про адміністративні витрати, які виникають через вибраний метод оплати, відвідайте наш розділ Як придбати товар.

Funidelia залишає за собою право в будь-який момент змінювати вартість товарів, зазначену на www.funidelia.com.ua. Проте, ціни можуть бути предметом помилки.

Для отримання більшої інформації про різні способи оплати і відповідні адміністративні витрати, ознайомтесь з нашим розділом Методи оплати.

Funidelia залишає за собою право змінювати методи оплати шляхом створення новиз чи усунення наявних методів, якщо клієнт не заперечує. Проте, якщо зміна у методі оплати негативно впливає на замовлення, що вже мало місце, “www.funidelia.com.ua” сконтактуються з клієнтом, щоб повідомити про цю зміну та надати йому можливість скасування.

Оплата з Secure Visa Card чи American Express

Стягнення проводиться в режимі онлайн як тільки відповідні деталі підтверджуються через платіжний шлюз чи відповідною фінансовою установою.

З метою забезпечення максимальної безпеки нашої платіжної системи, ми використовуємо безпечні системи від передових фінансових установ у електронній комерції.

Таким чином Ваші конфіденційні дані надсилаються у закодованому форматі (SSL) напряму до відповідної установи. Система кодування SSL, яку ми використуваємо, гарантує максимальну безпеку і конфіденційність при надсиланні Ваших даних через мережу.

Деталі Вашої кредитної картки не зберігаються в жодній з наших баз даних. Вони використовуються лише у віртуальній POS (точка продажу, з англ. Point of Sale) на безпечних шлюзах платежів наших фінансових установ.

Деталі кредитної картки будуть перевірятись та авторизовуватись установою її видачі. Якщо відповідна установа не може авторизувати оплату, ми не неселмо відповідальність за будь-яку прострочку у доставці чи непоставку товару і не зможемо укласти договір з Вами.

Funidelia залишає за собою право перевірити персональну інформацію, подану клієнтом і прийняти необхідні міри (включаючи скасування замовлення), щоб переконатись, що куплений товар поставлений у відповідності з інформацією, що зазначена в замовленні.

Для отримання більшої інформації про нашу політику повернення, будь ласка, ознайомтесь з розділом Політика повернення.

Funidelia надає гарантії у випадках неналежно виготовленого товару. Будь-який дефект чи недолік, які виникли через неналежне використання товару, не покриваються цією гарантією.

У випадку несправності товару Funidelia здійснить відповідний ремонт чи заміну, надасть знижку або можливість скасування договору, при якій витрати будуть покладені на нас. Funidelia несе відповідальність за несправні товари протягом двох років з дати доставки. Клієнт повинен повідомити Funidelia про будь-які несправності товару протягом двох місяців після виявлення несправності.

Повернений товар повинен відповідати вищезазначеним положенням Політики повернення.

Гарантія не поширюється на дефекти чи пошкодження, спричинені зовнішніми факторами, аваріями, особливо електричними аваріями, зносом, неправильним використанням та нехтуванням інструкціями товару, зазначеними Постачальником.

Гарантія не поширюється на товари, які були змінені або відремонтовані замовником або будь-якою особою, не уповноваженою Постачальником.

Для отримання додаткової інформації або відповіді на будь-які питання, будь ласка, зв'яжіться з нами через нашу Контактну форму.

Відповідальність, яку несе Funidelia щодо будь-яких покупок товарів на “www.funidelia.com.ua” є чітко обмежена вартістю товару і не покриває невеликі помилки чи упущення, які можуть мати місце, коли дотримані всі необхідні заходи безпеки.

Funidelia не нестиме відповідальність за збитки, які могли виникнути внаслідок неналежного використання товарів. Це також стосується можливих змін товару постачальником.

Funidelia не несе відповідальність за будь-які непрямі збитки, експлуатаційні втрати чи безробіття покупця чи третіх сторін, навіть якщо така шкода, втрата чи збитки могли бути передбачені Funidelia чи могли бути надані їм для ознайомлення.

За умови застосування попередніх пунктів, розмір фінансової відповідальності Funidelia згідно з чинними загальними умовами не може перевищувати розмір загальної суми, сплаченої при купівлі, незалежно від проблеми, про яку йде мова.

Положення, викладені в цьому пункті, не впливатимуть на права споживача, закріплені в законодавстві, а також на його право відмовитися від договору.

Ці загальні умови регулюються іспанським законодавством. Обидві сторони мають право проконсультуватися з трибуналами Сарагоси, щоб вирішити конфлікт чи відмовитись від будь-якої іншої юрисдикції.

Елементи цього вебсайту створені з метою надання послуг з продажу товарів, визначених Funidelia.

Всі ілюстрації, дизайни, символи, графіка, фотографії, зображення та будь-які інші елементи, які є частиною вебсайту є виключною власністю Funidelia чи є ліцензованими офіційним постачальником.

Повідомляємо наших клієнтів, що права Funidelia на вміст, дизайн та вихідний код цього веб-сайту захищені чинним іспанським та міжнародним законодавством щодо інтелектуальної та промислової власності.

® Funidelia (Фуніделія) є зареєстрованою торговою маркою.

Будь-яке повне або часткове відтворення цього вебсайту та його вмісту, навіть через гіперпосилання, без письмового дозволу Funidelia категорично заборонено.

Крім того, копіювання, відтворення, адаптація, зміна, розповсюдження, комерціалізація, публічне поширення чи будь-які інші дії, що порушують чинне іспанське та/або міжнародне законодавство щодо промислової та інтелектуальної власності, наприклад, несанкціоноване використання веб-сайту, є суворо забороненими.

Funidelia не вимагає будь-якого дозволу чи ліцензії на права інтелектуальної та/або промислової власності на вміст, розміщений на їхньому веб-сайті www.funidelia.com.ua.

Відповідні норми вимагають, щоб та частина інформації чи кореспонденції, якою ми обмінюємся з Вами, була у письмовій формі. Користуючись нашим вебсайтом www.funidelia.com.ua, ви приймаєте той факт, що більша частина нашої кореспонденції відбувається в електронній формі.

Ми зв'яжемось з Вами через електронну пошту.

За договором Ви погоджуєтесь відповідати в електронній формі і ознайомлені, що всі договори, сповіщення, вся інформація та інша кореспонденція, яку ми Вам надсилаєм, буде в електронній формі і відповідатиме юридичним вимогам щодо письмової форми кореспонденції.

Ця умова не впливає на ваші законодавчо закріплені права.

Повідомлення, які Ви нам відправляєте мають бути відправлені через Контактну форму. У відповідності з попередньо встановленими умовами, допоки не встановлено іншого, ми можемо комунікувати з Вами через електронну пошту чи через засоби поштового зв'язку.

Щоразу, коли користувачеві потрібно буде розголошувати особисту інформацію, його буде проінформовано про Політику конфіденційності.

Після реєстрації на нашому вебсайті Ваша особиста інформація стає частиною нашої бази даних і використовуватиметься виключно для цілей продажу та статистичних цілей.

У будь-якому випадку збирання та обробка персональної інформації буде вестись відповідно до принципів та обов'язків Основного Закону про Конфіденційність Даних 15/1999 від 13 грудня, а також відповідно до регламенту та положень, раніше зазначених у нашій Політиці конфіденційності.

Ці умови є невід'ємною частиною наших Загальних умов продажу.

Для отримання додаткової інформації зверніться до нашого розділу Конфіденційність та безпека.

Ваші коментарі та пропозиції дуже вітаються. Будь ласка, надішліть їх через нашу Контактну форму.

Top