https://www.funidelia.com.ua/uk/cart

Політика конфіденційності

Політика конфіденційності

Захист персональних даних - це питання довіри і Ваша приватність є надзвичайно важливою для нас. Ось чому ми прийняли нашу Політику Конфіденційності у відповідності з чинним законодавством про захист персональних даних в Іспанії та ЄС.

За обробку відповідає funidelia.com.ua в лиці Funiglobal Development S.L. (надалі - FUNIDELIA), яке є іспанським товариством з обмеженою відповідальністю, зареєстрованим у Реєстрі Zaragoza Mercantile в томі 4257, фоліо 24, аркуш Z-63129, 2-й запис та з податковим ідентифікаційним номером ESB22370902. Юридичне місцезнаходження товариства - Calle Bari, 28. Nave H, Plataforma Logística Plaza, 50197, Сарагоса - Іспанія. Ви можете зв’язатися з нами через нашу контактну форму.

Персональна інформацію, яку ви маєте надати Funidelia (і якою ми внаслідок цього володіємо) - це ваше ім'я та прізвище, адреса електронної пошти, адреса для доставки та платіжна адреса, номер телефону, придбані товари та їх кількість, платіжний метод (тільки вибраний платіжний метод, без банківських даних). Ця інформація запитується з метою виконання договору, укладеного з Вами. Ви можете вимагати її виправлення, видалення чи ліквідації в будь-який час, в межах відповідних правових норм.

Funidelia гарантує, що Ваші дані будуть використовуватись у законний, лояльний та прозорий спосіб. Вони будуть збиратись для конкретних, виключних та законних цілей, що зазначені в цій Політиці Конфіденційності і будуть використовуватись лише за наявності вашої згоди. Ви маєте право відкликати свою згоду в будь-який час.

В Funidelia ми використовуєм надану Вами інформацію з метою управління договірними відносинами, встановленими з Вами. (Щоб надіслати замовлення правильній особі на правильну адресу, відповісти на будь-які запити чи питання, які у вас можуть бути, надіслати Вам всю необхідну інформацію про ваші покупки і надати Вам інформацію про товари Funidelia). З цією інформацією ми можемо також покращити Ваш користувацький досвід, пропонуючи Вам товари за вашими інтересами. Базуючись на наданій інформації, Funidelia створює рекламні профілі з метою поширення адаптованої і персоналізованої реклами для потреб користувачів (ремаркетинг) та надсилання рекламних повідомлень, знижок та акцій (листів) більш спеціально орієнтованих на їхніх потребах, за умови, що вони попередньо погодили отримання таких повідомлень.

Надана інформація буде зберігатись протягом необхідного періоду часу, який залежить від мети обробки. Дані, які необхідні для поширення рекламних повідомлень зберігаються за згодою заінтересованої особи і якщо остання не вимагала їх видалення. Дані, які необхідні для виконання зобов'язань за договором, зберігаються протягом необхідного юридичного періоду.

Персональні дані збираються виключно для законних цілей, зазначених в цьому документі, і не будуть в подальшому оброблятись в спосіб, який не відповідає цим цілям.

В цьому відношенні, ми повідомлюємо Вас, що для виконання умов договору (для відправлення Вам замовлення) чи для повідомлення Вас про можливі непередбачувані обставини протягом процесу, Ви можете отримувати відповідні повідомлення через засоби зв'язку, які Ви надали (електронною поштою чи телефоном). Такі заходи є вкрай необхідними для належного виконання умов договору. Отже, допоки процедура не завершена, Ви не зможете висунути свої заперечення проти обробки Ваших даних, тому, що якщо Ви не надасте нам цю інформацію, то ми не зможемо виконати свої зобов'язання за договором купівлі-продажу.

Так само, якщо ви поставите галочку, що відповідає за згоду на передачу ваших даних для рекламних повідомлень, ви дозволяєте нам надсилати вам рекламні повідомлення інформаційного характеру, знижки та акції, адаптовані до ваших інтересів. Таким же чином ви можете відкликати цю згоду та скасувати її легко та безкоштовно, написавши до Funiglobal Development S.L. Calle Bari, 28. Nave H, Plataforma Logística Plaza, 50197, Сарагоса - Іспанія або зв'язавшись з нами через нашу контактну форму.

Якщо стисло, то правова основа, на якій ґрунтується законна обробка ваших персональних даних, заснована на необхідності такої обробки для виконання договору купівлі-продажу, укладеного з Вами. Вона також заснована на необхідності обробки даних для надсилання рекламних повідомлень на основі вашої згоди та в законних інтересах Funidelia (статистичних цілях, маркетингових дослідженнях, проведення опитувань тощо) за умови, що це не порушує Ваші права та інтереси.

Funidelia передбачає, що дані були введені користувачем або особою, уповноваженою користувачем, і що вони є правильними та точними. Оновлення даних відбувається за Вашою ініціативою. Отже, Ви є відповідальними за точність даних та Funidelia не буде нести відовідальність за неточність Вашої персональної інформації покупця. Якщо Ви погоджуєтесь на умови нашої Політики Конфіденційності, Ви погоджуєтесь що вся інформація, яку ви нам надаєте, є правдивою і що Ви несете повну відповідальність за будь-які збитки, які така інформація може завдати Funidelia.

Категорично забороняється надсилати особисті дані через цей вебсайт користувачам, які не досягли 16-ти років. З цієї причини, якщо ви надсилаєте особисту інформацію через цей вебсайт, ви гарантуєте нам, що Ваш вік становить 16 років чи більше.

Прийняття цієї Політики Конфіденційності є обов'язковою умовою як для здійснення покупки у Funidelia, так і для відправлення нам будь-яких запитів через контактну форму. Просто відвідуючи вебсайт, користувачі не надають будь-якої особистої інформації та не зобов’язані це робити. Клієнти та користувачі погоджуються переглядати вебсайт та правильно використовувати вміст, а також не здійснювати проти нього жодних шахрайських дій.

Надана інформація може бути законно передана нашим постачальникам послуг, що знаходяться в межах та за межами Європейського економічного простору (ЄЕП). Діяльність тих, що знаходяться за межами ЄЕП, охоплюються Щитом Конфіденційності (Privacy Shield), якщо вони знаходяться в США, або іншими юридичними актами. Такими постачальниками послуг можуть бути, наприклад, транспортні компанії або треті сторони, які займаються надсиланням персоналізованих ділових комунікацій від імені Funidelia, додатково до інших завдань, передбачених цим Законом.

Funidelia прагне зберігати максимальну конфіденційність інформації, яку ви нам надаєте, та використовувати її тільки для визначених цілей. Відповідно до чинного законодавства про захист персональних даних, Funidelia погоджується прийняти належний рівень захисту для даних, що надаються клієнтами, та, додатково, використовувати всі наявнідля неї засоби та заходи для запобігання втрати, неправильного використання, зміни, несанкціонованого доступу та видалення даних.

У компанії Funidelia ми використовуємо технологію SSL, яка дозволяє нам шифрувати надані Вами дані та не дозволяє стороннім особам отримувати доступ до них. Однак, найважливішим захистом є Ваш пароль. Ніколи не надавайте свій пароль третім особам і перешкоджайте доступу третіх осіб до Вашого облікового запису.

Надані Вами дані будуть використовуватися лише для обробки замовлень та вдосконалення наших послуг і ми не передаватимемо їх третім сторонам без Вашої попередньої згоди.

Ви маєте право запитувати доступ до персональної інформації про Вас, якою ми володіємо. Також, Ви маєте право вимагати її виправлення, зменшення чи обмеження їхньої обробки і у будь-який час заперечити проти використання чи передачі Ваших даних, якщо вони більше не потрібні для цілей, для яких вони збирались (зокрема, укладення договору купівлі-продажу, надсилання розміщеного на сайті замовлення).

Ви маєте наступні права:
  • Право на заперечення. Ви можете заперечити проти обробки даних, скасувавши попередньо надану згоду. Таким чином ми не будемо обробляти Ваші особисті дані для комерційних цілей. Будуть надсилатись лише повідомлення, які є виключно необхідними для виконання договору або повідомлення про будь-який інцидент у процесі.
  • Право на доступ. Ви маєте повний доступ до Вашої інформації, якою ми володіємо та цілей її використання, що були Вам надані, як для Ваших особистих цілей і комунікації з третіми особами, з юридичних причин або за вашою попередньою згодою.
  • Право на зміну. Ви можете змінювати свою інформацію та оновлювати її коли забажаєте.
  • Право на портативність. Ви маєте право легко завантажувати цю інформацію зі свого особистого акаунта.
  • Право на скасування. Ви можете вимагати видалення своїх даних після того, як буде дотримано законний термін зберігання, встановлений чинними регуляторними нормами.

Щоб здійснити будь-яке з цих прав, Вам потрібно зв'язатись з нами, написавши повідомлення через нашу контактну форму, чи поштою за адресою Funiglobal Development S.L. Calle Bari, 28. Nave H, Plataforma Logística Plaza, 50197, Zaragoza - Іспанія. Для цього Вам потрібно підтвердити свою особу, прикріпивши фотокопію Вашого паспорта.

Також повідомляємо Вас, що Ви можете подати скаргу до компетентного контролюючого органу із захисту персональних даних, якщо вам здається, що Вам відмовили у здійсненні Ваших прав. Щоб скористатися цим правом, ви можете перейти на сторінку: edps.europa.eu

Політика конфіденційності Funidelia відповідає чинному законодавству в сфері захисту персональних даних в Іспанії та ЄС (Regulation (EU) 2016/679 of the European Parliament and of the Council of 27 April 2016). Ми можемо час від часу змінювати або адаптовувати будь-яке положення нашої Політики конфіденційності відповідно до чинного законодавства та правил. Рекомендуємо час від часу читати цю Політику конфіденційності, перед тим, як оформляти замовлення, щоб залишатись завжди проінформованим.

Top